Vi jakter offensiv forsterkning til administrasjonen

Vil du bli en del av Sørlandets beste fotballag?

FK Jerv satser og vokser. Vi har etablert oss i Obosligaen, feirer 100 år i 2021 og er akkurat nå Sørlandets klart beste fotballag. Og nå jakter vi etter en offensiv og dyktig ansvarlig for å videreutvikle klubbens markeds- og medieavdeling.

Være en del av Sørlandets beste fotballag?


FK Jerv fyller 100 år i 2021, og ser tilbake på innholdsrik historie som både fotballklubb, merkevare og som samfunnsaktør i Grimstad. Klubben er bygget på dugnad og frivillighet, har nesten 700 medlemmer med en svært aktiv avdeling for både barn- og ungdom, egen gatelagssatsning og en svært aktiv gruppe av frivillige fra klubbens seniorgruppe.

FK Jerv spiller sin 7.sesong i Obosligaen i sitt jubileumsår.

 

Vi har allerede et stort sponsornettverk, og er levende i sosiale medier. Klubben er klar for nye steg og ønsker å vokse videre – og vi ønsker oss derfor en dedikert markeds- og medieansvarlig på fulltid. Vi ser etter en naturlig selger og kreativ person som trives med en hektisk hverdag, med stor aktivitet på alle fronter. 

 

Vi jakter en fremadstormende person, gjerne med erfaring fra og med egenskaper innen:

 

- Salg 

- Markedsrelatert arbeid

- Sosiale medier og utvikling

 

Arbeidsoppgaver – marked / medier. 

- Styre og lede klubbens markedsarbeid – rapportere til daglig leder. 

- Følge opp våre eksisterende sponsor og samarbeidspartnere. 

- Booke møter med potensielle nye samarbeidspartnere.

- Lede og utvikle våre sosiale mediers plattform.

- Lede klubbens arrangementer i forbindelse med OBOS-ligaen, NM og andre kamper klubbens A-lag deltar i. 

- Være en viktig bidragsyter i klubbens arrangementer.

- Være klubbens pådriver for å skaffe nye inntekter og vekst. 

 

Ditt utgangspunkt:

- Ungt og friskt pågangsmot 

- Utadvendt personlighet

- Utdanning eller erfaring innen markedsarbeid. 

- Utdanning eller erfaring innenfor kommunikasjonsarbeid - sosiale medier. 

- Klar for noe kvelds- og helgearbeid

FK Jerv er en ledende fotballklubb på Sørlandet,pr.d.d. Agders beste klubb. Fotballinteresse er et krav for å lykkes i rollen, men rollen krever ikke erfaring som fotballspiller eller erfaring fra jobb innenfor fotballen eller andre idretter. Personlig egnethet vektes høyt. 

Interessert i å hjelpe Sørlandets beste fotballklubb til å vokse mot nye høyder?
Da ønsker vi å høre fra deg. 

 

Arbeidsgiver: FK Jerv

Stillingstittel: Markeds- og medieansvarlig 100% 

Søknadsfrist: 30 oktober

Lønn: Etter avtale

 

For spørsmål angående stillingen kontakt:

Ron Astrup, markedsansvarlig hovedstyret.

E-mail: [email protected]

Tlf: 924 09 411

 

Per Gunnar Topland, styreleder FK Jerv.

E-mail: [email protected]

Tlf: 908 61 075

 

Søknad sendes til:

[email protected]

Annonse fra Obos-ligaen: