Vellykket frokostmøte på Ugland Gård

Tirsdag var det duket for årets tredje arrangement for Jerv-nettverket!

Det var stor interesse for arrangementet, og med venteliste ble det til slutt 50 samarbeidspartnere som fikk starte dagen på Knut Uglands gård, Ugland Gård i Vikkilen.

Det er svært gledelig å se det sterke engasjementet rundt arrangementene i nettverket. En forventningsfull gjeng ankom møterommet i det moderne fjøset.

Morgenen startet med mingling og frokost levert av Bergshaven Bakeri & Konditori og blomster fra Plantedottir. Deretter ga Knut en introduksjon til gården – fra oppstart til dagens drift. Videre fulgte en sportslig oppdatering ved daglig leder Jon Ole Reinhardsen og hovedtrener Arne Sandstø.

Knut delte også innsikt i J.J. Ugland Companies, sin retur til Grimstad og overtakelsen av selskapet. Han fortalte historien bak overtakelsen – en historie som gjorde inntrykk – og var også innom flere av områdene han engasjerer seg i. I tillegg løftet han betydningen av FK Jerv og hvor viktig Jerv-nettverket er.

Arrangementet ble rundet av med en tur innom fjøset.

Takk til alle som kom denne morgenen, og til Knut Ugland for å åpne dørene. Det gir Jerv-nettverket et nært innblikk i verdiskapningen som skapes i regionen💛💙

Neste arrangement i Jerv-nettverket er fotballturnering og aften på Comfort Hotel Grimstad.
Annonse: