Travelnet KRS øker engasjementet og forlenger
Travelnet KRS blir Bronsepartner i FK Jerv, ut 2027.
Travelnet KRS fortsetter samarbeidet med FK Jerv – og velger samtidig å øke sitt engasjement inn mot klubben og partnernettverket. For reisebyrået handler satsingen om mer enn synlighet; det handler om relasjoner, utvikling og nye muligheter i et stadig større næringslivsnettverk.
– Vi gleder oss veldig til veien videre. En viktig grunn til at vi ønsker å være med, er muligheten til å knytte oss til et nettverk som strekker seg utover Kristiansandsområdet. Her møter vi nye mennesker og bedrifter, og det gir store muligheter både faglig og kommersielt, sier salgsleder i Travelnet KRS, Christer Paulsen.
Travelnet KRS er et fullverdig reise- og arrangementsbyrå som leverer alt fra private reiser og tjenestereiser til firmaturer, gruppereiser og større prosjekter. I tillegg bistår de næringslivet med arrangementer som sommerfester, julebord og skreddersydde opplevelser.
Selskapet har hatt betydelig vekst den siste tiden og står nå sterkere rustet til å møte behovene til både bedrifter og samarbeidspartnere.
– Vi har vokst fra ni til seksten ansatte på kort tid, og kan i dag dekke de fleste behovene næringslivet har – enten det gjelder arrangementer, firmaturer eller tjenestereise-avtaler. Gjennom Jerv-nettverket har vi kommet i dialog med flere spennende aktører, forteller Paulsen.
Sjekk ut Travelnet KRS her
Ser verdien i Jerv-nettverket
– Jeg synes nettverket har blitt bedre og bedre. Man lærer av erfaringer og tar tilbakemeldinger på alvor, og det er viktig. Skal det være interessant for oss å være med, må man også tørre å tenke nytt og inkludere næringsliv utenfor Grimstad. Den utviklingen synes jeg klubben har vært flinke på.
Mer enn en tur – en investering i relasjoner
– Italia-turen i fjor ble et veldig godt eksempel på hva partnernettverket kan skape når man får tid sammen over flere dager. Der bygges relasjoner på en annen måte enn i en travel hverdag, og det gir rom for gode samtaler, nye ideer og samarbeid som varer videre etter at man er hjemme igjen.
– Det skjer mye bra rundt klubben, og det er mange gode folk involvert. Nå håper vi selvfølgelig også at laget gjør jobben og rykker opp igjen til OBOS-ligaen. Det betyr mye både for publikum, interessen rundt klubben og for oss som samarbeidspartnere, sier Christer avslutningsvis.