Slik spilles OBOS-ligaen 2021

I dag ble spilleplanen for årets sesong endelig lansert! Nedenfor ser du hvordan OBOS-ligaen 2021 skal spille.

- Vi er særlig fornøyd med få rendyrka Eliteserien til helg, samtidig som OBOS-ligaen får «skinne» alene. OBOS-ligaen spilles 15 serierunder på mandager, for øvrig midtuke og helg når Eliteserien har fri. For alle som elsker norsk fotball tror vi grepet med ulike kamptidspunkter på vår-, sommer- og høst vil bli satt pris på, sier kommersiell leder i Norsk Toppfotball, Pål Breen.

Det er kun runde 1-10 som foreløpig er berammet med TV-kanaler. Det tas forbehold om at endringer i spilleplanen kan forekomme underveis i 2021.

 

 

 

Round 1 (06/04, tirsdag)Dag/klKanal
Aalesund-BryneTir 1800MAX
HamKam-Stjørdals-BlinkTir 1800D+/ES+
Jerv-KFUM OsloTir 1800D+/ES+
Ranheim-GrorudTir 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-StartTir 2000ESN
Sogndal-Ull/KisaTir 1800D+/ES+
Strømmen-RaufossTir 1800D+/ES+
Åsane-FredrikstadTir 1800D+/ES+
     
Round 2 (11/04-12/04, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-RanheimMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-Sandnes UlfMan 2000ESN
Grorud-StrømmenMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-HamKamMan 1800D+/ES+
Raufoss-AalesundMan 1800D+/ES+
Start-JervSøn 1500ESN
Stjørdals-Blink-SogndalMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-ÅsaneMan 1800D+/ES+
     
Round 3 (18/04-19/04, søndag-mandag)Dag/klKanal
Aalesund-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
HamKam-GrorudMan 1800D+/ES+
Jerv-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Ranheim-StartMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Sogndal-FredrikstadMan 2000ESN
Strømmen-BryneSøn 1500ESN
Åsane-RaufossMan 1800D+/ES+
     
Round 4 (25/04-26/04, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-HamKamSøn 1500ESN
Fredrikstad-JervMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Raufoss-GrorudMan 1800D+/ES+
Sogndal-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Start-AalesundMan 2000ESN
Stjørdals-Blink-ÅsaneMan 1800D+/ES+
Strømmen-RanheimMan 1800D+/ES+
     
Round 5 (30/04, fre)Dag/klKanal
Aalesund-FredrikstadFre 2000D+/ES+
Grorud-KFUM OsloFre 1800D+/ES+
HamKam-StrømmenFre 1800D+/ES+
Jerv-BryneFre 1800D+/ES+
Ranheim-SogndalFre 1800MAX
Sandnes Ulf-RaufossFre 1800D+/ES+
Ull/Kisa-Stjørdals-BlinkFre 1800D+/ES+
Åsane-StartFre 1800D+/ES+
     
Round 6 (03/05, mandag)Dag/klKanal
Bryne-GrorudMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-HamKamMan 2000ESN
KFUM Oslo-RanheimMan 1800D+/ES+
Raufoss-JervMan 1800D+/ES+
Sogndal-AalesundMan 1800MAX
Start-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Strømmen-ÅsaneMan 1800D+/ES+
     
Round 7 (09/05-10/05, søndag-mandag)Dag/klKanal
Aalesund-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Bryne-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Grorud-StartMan 1800D+/ES+
HamKam-SogndalMan 2000ESN
Jerv-StrømmenMan 1800D+/ES+
Ranheim-RaufossMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-FredrikstadSøn 1500ESN
Åsane-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
     
Round 8 (15/05,lørdag)Dag/klKanal
Fredrikstad-GrorudLør 1800D+/ES+
KFUM Oslo-StrømmenLør 1800D+/ES+
Raufoss-HamKamLør 2000ESN
Sandnes Ulf-JervLør 1800D+/ES+
Sogndal-ÅsaneLør 1800D+/ES+
Start-BryneLør 1530ESN
Stjørdals-Blink-RanheimLør 1800D+/ES+
Ull/Kisa-AalesundLør 1800MAX
     
Round 9 (25/05, tirsdag)Dag/klKanal
Aalesund-ÅsaneTir 1800D+/ES+
Bryne-Stjørdals-BlinkTir 1800D+/ES+
Grorud-Sandnes UlfTir 1800D+/ES+
HamKam-Ull/KisaTir 1800MAX
Jerv-SogndalTir 1800D+/ES+
KFUM Oslo-RaufossTir 1800D+/ES+
Ranheim-FredrikstadTir 2000ESN
Strømmen-StartTir 1800D+/ES+
     
Round 10 (30/05-31/05,søndag-mandag)Dag/klKanal
Fredrikstad-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Raufoss-BryneMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-AalesundMan 2000ESN
Sogndal-StrømmenMan 1800D+/ES+
Start-HamKamSøn 1500ESN
Stjørdals-Blink-GrorudMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-RanheimMan 1800D+/ES+
Åsane-JervMan 1800D+/ES+
     
Round 11 (13/06, lørdag)Dag/klKanal
Bryne-SogndalLør 1500D+/ES+
Grorud-AalesundLør 1500D+/ES+
HamKam-ÅsaneLør 1500D+/ES+
Jerv-Ull/KisaLør 1500D+/ES+
KFUM Oslo-StartLør 1500D+/ES+
Ranheim-Sandnes UlfLør 1500D+/ES+
Raufoss-FredrikstadLør 1500D+/ES+
Strømmen-Stjørdals-BlinkLør 1500D+/ES+
     
Round 12 (22/06, tirsdag)Dag/klKanal
Aalesund-JervTir 1800D+/ES+
Fredrikstad-BryneTir 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-HamKamTir 1800D+/ES+
Sogndal-GrorudTir 1800D+/ES+
Start-RaufossTir 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-KFUM OsloTir 1800D+/ES+
Ull/Kisa-StrømmenTir 1800D+/ES+
Åsane-RanheimTir 1800D+/ES+
     
Round 13 (26/06-27/06, lørdag-søndag)Dag/klKanal
Bryne-Sandnes UlfSøn 1500D+/ES+
Grorud-Ull/KisaSøn 1500D+/ES+
HamKam-AalesundSøn 1500D+/ES+
KFUM Oslo-ÅsaneSøn 1500D+/ES+
Ranheim-JervSøn 1500D+/ES+
Raufoss-SogndalSøn 1500D+/ES+
Start-Stjørdals-BlinkSøn 1500D+/ES+
Strømmen-FredrikstadSøn 1500D+/ES+
     
Round 14 (01/07, torsdag)Dag/klKanal
Aalesund-RanheimTor 1800D+/ES+
Fredrikstad-StartTor 1800D+/ES+
Jerv-HamKamTor 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-StrømmenTor 1800D+/ES+
Sogndal-KFUM OsloTor 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-RaufossTor 1800D+/ES+
Ull/Kisa-BryneTor 1800D+/ES+
Åsane-GrorudTor 1800D+/ES+
     
Round 15 (04/07-05/07, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-ÅsaneMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Grorud-JervMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Ranheim-HamKamMan 1800D+/ES+
Raufoss-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Start-SogndalMan 1800D+/ES+
Strømmen-AalesundMan 1800D+/ES+
     
Round 16 (11/07, søndag)Dag/klKanal
Aalesund-RaufossSøn 1500D+/ES+
HamKam-StartSøn 1500D+/ES+
Jerv-FredrikstadSøn 1500D+/ES+
Sandnes Ulf-GrorudSøn 1500D+/ES+
Sogndal-RanheimSøn 1500D+/ES+
Stjørdals-Blink-BryneSøn 1500D+/ES+
Ull/Kisa-KFUM OsloSøn 1500D+/ES+
Åsane-StrømmenSøn 1500D+/ES+
     
Round 17 (18/07-19/07, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-AalesundMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-SogndalMan 1800D+/ES+
Grorud-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Ranheim-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Raufoss-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Start-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Strømmen-JervMan 1800D+/ES+
Åsane-HamKamMan 1800D+/ES+
     
Round 18 (25/07, søndag)Dag/klKanal
Aalesund-GrorudSøn 1700D+/ES+
HamKam-BryneSøn 1700D+/ES+
Jerv-ÅsaneSøn 1700D+/ES+
KFUM Oslo-FredrikstadSøn 1700D+/ES+
Sandnes Ulf-RanheimSøn 1700D+/ES+
Sogndal-RaufossSøn 1700D+/ES+
Stjørdals-Blink-StrømmenSøn 1700D+/ES+
Ull/Kisa-StartSøn 1700D+/ES+
     
Round 19 (15/08-16/08, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-StartMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Grorud-SogndalMan 1800D+/ES+
Jerv-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Ranheim-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Raufoss-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Strømmen-HamKamMan 1800D+/ES+
Åsane-AalesundMan 1800D+/ES+
     
Round 20 (19/08, torsdag)Dag/klKanal
Aalesund-StrømmenTor 1800D+/ES+
HamKam-JervTor 1800D+/ES+
KFUM Oslo-GrorudTor 1800D+/ES+
Ranheim-ÅsaneTor 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-Stjørdals-BlinkTor 1800D+/ES+
Sogndal-BryneTor 1800D+/ES+
Start-FredrikstadTor 1800D+/ES+
Ull/Kisa-RaufossTor 1800D+/ES+
     
Round 21 (22/08-23/08, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Grorud-RanheimMan 1800D+/ES+
HamKam-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Jerv-AalesundMan 1800D+/ES+
Raufoss-StartMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-FredrikstadMan 1800D+/ES+
Strømmen-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Åsane-SogndalMan 1800D+/ES+
     
Round 22 (29/08, søndag)Dag/klKanal
Aalesund-HamKamSøn 1800D+/ES+
Fredrikstad-RaufossSøn 1800D+/ES+
KFUM Oslo-Stjørdals-BlinkSøn 1800D+/ES+
Ranheim-StrømmenSøn 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-BryneSøn 1800D+/ES+
Sogndal-JervSøn 1800D+/ES+
Start-ÅsaneSøn 1800D+/ES+
Ull/Kisa-GrorudSøn 1800D+/ES+
     
Round 23 (12/09-13/09, søndag-mandag)Dag/klKanal
Aalesund-SogndalMan 1800D+/ES+
Bryne-FredrikstadMan 1800D+/ES+
Grorud-RaufossMan 1800D+/ES+
HamKam-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Jerv-RanheimMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-StartMan 1800D+/ES+
Strømmen-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Åsane-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
     
Round 24 (19/09-20/09, søndag-mandag)Dag/klKanal
Fredrikstad-StrømmenMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-BryneMan 1800D+/ES+
Ranheim-AalesundMan 1800D+/ES+
Raufoss-Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-ÅsaneMan 1800D+/ES+
Sogndal-HamKamMan 1800D+/ES+
Start-GrorudMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-JervMan 1800D+/ES+
     
Round 25 (25/09-27/09, lørdag-mandag)Dag/klKanal
Aalesund-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Bryne-RaufossMan 1800D+/ES+
Grorud-FredrikstadMan 1800D+/ES+
HamKam-RanheimMan 1800D+/ES+
Jerv-StartMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Strømmen-SogndalMan 1800D+/ES+
Åsane-KFUM OsloMan 1800D+/ES+
     
Round 26 (03/10-04/10, søndag-mandag)Dag/klKanal
Fredrikstad-ÅsaneMan 1800D+/ES+
Grorud-BryneMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-AalesundMan 1800D+/ES+
Raufoss-RanheimMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf-SogndalMan 1800D+/ES+
Start-StrømmenMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-JervMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-HamKamMan 1800D+/ES+
     
Round 27 (17/10,søndag)Dag/klKanal
Aalesund-StartSøn 1400D+/ES+
HamKam-RaufossSøn 1400D+/ES+
Jerv-GrorudSøn 1400D+/ES+
Ranheim-KFUM OsloSøn 1400D+/ES+
Sandnes Ulf-FredrikstadSøn 1400D+/ES+
Sogndal-Stjørdals-BlinkSøn 1400D+/ES+
Strømmen-Ull/KisaSøn 1400D+/ES+
Åsane-BryneSøn 1400D+/ES+
     
Round 28 (24/10-25/10, søndag-mandag)Dag/klKanal
Bryne-JervMan 1800D+/ES+
Fredrikstad-AalesundMan 1800D+/ES+
Grorud-ÅsaneMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo-SogndalMan 1800D+/ES+
Raufoss-StrømmenMan 1800D+/ES+
Start-RanheimMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink-HamKamMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa-Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
     
Round 29 (31/10, søndag)Dag/klKanal
Aalesund-Ull/KisaSøn 1400D+/ES+
HamKam-FredrikstadSøn 1400D+/ES+
Jerv-RaufossSøn 1400D+/ES+
Ranheim-BryneSøn 1400D+/ES+
Sandnes Ulf-KFUM OsloSøn 1400D+/ES+
Sogndal-StartSøn 1400D+/ES+
Strømmen-GrorudSøn 1400D+/ES+
Åsane-Stjørdals-BlinkSøn 1400D+/ES+
     
Round 30 (06/11, lørdag)Dag/klKanal
Bryne-StrømmenLør 1500D+/ES+
Fredrikstad-RanheimLør 1500D+/ES+
Grorud-HamKamLør 1500D+/ES+
KFUM Oslo-JervLør 1500D+/ES+
Raufoss-ÅsaneLør 1500D+/ES+
Start-Sandnes UlfLør 1500D+/ES+
Stjørdals-Blink-AalesundLør 1500D+/ES+
Ull/Kisa-SogndalLør 1500D+/ES+

 

Annonse fra Obos-ligaen: