HN3_4920

Slik spilles høstsesongen!

Se hele terminlisten nedenfor.

 

 

 

 

 

Fot: Helge N. Olsen

Ved å se på terminlisten får vi to TV-Kamper i år mot Mjøndalen og Start. Vi kan også se at vi får fem av syv kamper på lørdagen og de resterende to på søndagen. 

Før sesongen var kun vårsesongen satt og høstsesongen satt med hvilke helger det ble spill. Nå har Norges Fotballforbund i samarbeid med TV 2, Norsk Toppfotball og Fotball Media satt opp kampene i høst.

Terminliste

RundeDatoDagTidHjemmelagBortelagKanal
162023-08-04Fredag19:00:00SkeidFredrikstadTV 2 Sport 1
162023-08-05Lørdag15:00:00JervMossTV 2 Play
162023-08-05Lørdag15:00:00KristiansundStartTV 2 Play
162023-08-05Lørdag15:00:00MjøndalenHøddTV 2 Play
162023-08-06Søndag15:00:00Sandnes UlfSogndalTV 2 Play
162023-08-06Søndag15:00:00BryneRanheimTV 2 Play
162023-08-06Søndag15:00:00KFUM OsloÅsaneTV 2 Play
162023-08-06Søndag15:00:00KongsvingerRaufossTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00FredrikstadBryneTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00HøddSandnes UlfTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00MossKFUM OsloTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00RanheimKongsvingerTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00RaufossJervTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00SogndalKristiansundTV 2 Sport 1
172023-08-09Onsdag18:00:00StartSkeidTV 2 Play
172023-08-09Onsdag18:00:00ÅsaneMjøndalenTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00BryneHøddTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00KFUM OsloFredrikstadTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00KongsvingerÅsaneTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00KristiansundJervTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00MjøndalenRanheimTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00Sandnes UlfMossTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00 SkeidRaufossTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00StartSogndalTV 2 Play
192023-08-19Lørdag15:00:00HøddSkeidTV 2 Play
192023-08-19Lørdag15:00:00JervSandnes UlfTV 2 Play
192023-08-19Lørdag15:00:00RanheimKFUM OsloTV 2 Play
192023-08-19Lørdag15:00:00SogndalKongsvingerTV 2 Play
192023-08-20Søndag15:00:00FredrikstadKristiansundTV 2 Sport 1
192023-08-20Søndag15:00:00MossMjøndalenTV 2 Play
192023-08-20Søndag15:00:00RaufossStartTV 2 Play
192023-08-20Søndag15:00:00ÅsaneBryneTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00BryneMossTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00KFUM OsloHøddTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00KongsvingerFredrikstadTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00KristiansundSandnes UlfTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00MjøndalenJervTV 2 Sport 1
202023-08-23Onsdag18:00:00RaufossSogndalTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00SkeidRanheimTV 2 Play
202023-08-23Onsdag18:00:00StartÅsaneTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00 FredrikstadHøddTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00JervBryneTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00KongsvingerKFUM OsloTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00RanheimStartTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00 Sandnes UlfMjøndalenTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00 SogndalSkeidTV 2 Play
212023-08-27Søndag17:00:00 ÅsaneRaufossTV 2 Play
212023-08-28Mandag19:00:00 MossKristiansundTV 2 Sport 1
222023-09-01Fredag15:00:00SkeidÅsaneTV 2 Play
222023-09-02Lørdag15:00:00HøddKongsvingerTV 2 Play
222023-09-02Lørdag15:00:00KristiansundMjøndalenTV 2 Play
222023-09-02Lørdag15:00:00SogndalRanheimTV 2 Play
222023-09-03Søndag15:00:00BryneSandnes UlfTV 2 Sport 1
222023-09-03Søndag15:00:00KFUM OsloJervTV 2 Play
222023-09-03Søndag15:00:00RaufossMossTV 2 Play
222023-09-03Søndag15:00:00StartFredrikstadTV 2 Play
232023-09-16Lørdag20:15:00JervStartTV 2 Sport 1
232023-09-16Lørdag15:00:00MjøndalenBryneTV 2 Play
232023-09-16Lørdag15:00:00RanheimRaufossTV 2 Play
232023-09-16Lørdag15:00:00Sandnes UlfKFUM OsloTV 2 Play
232023-09-17Søndag15:00:00FredrikstadSogndalTV 2 Play
232023-09-17Søndag15:00:00KongsvingerKristiansundTV 2 Play
232023-09-17Søndag15:00:00MossSkeidTV 2 Play
232023-09-17Søndag15:00:00ÅsaneHøddTV 2 Play
242023-09-23Lørdag15:00:00HøddJervTV 2 Play
242023-09-23Lørdag15:00:00RanheimFredrikstadTV 2 Sport 1
242023-09-23Lørdag15:00:00SkeidKongsvingerTV 2 Play
242023-09-23Lørdag15:00:00SogndalÅsaneTV 2 Play
242023-09-24Søndag15:00:00BryneKristiansundTV 2 Play
242023-09-24Søndag15:00:00KFUM OsloMjøndalenTV 2 Play
242023-09-24Søndag15:00:00RaufossSandnes UlfTV 2 Play
242023-09-24Søndag15:00:00StartMossTV 2 Play
252023-09-30Lørdag15:00:00JervSogndalTV 2 Play
252023-09-30Lørdag15:00:00KristiansundKFUM OsloTV 2 Play
252023-09-30Lørdag15:00:00MjøndalenSkeidTV 2 Play
252023-09-30Lørdag15:00:00Sandnes UlfStartTV 2 Play
252023-10-01Søndag15:00:00FredrikstadRaufossTV 2 Play
252023-10-01Søndag15:00:00KongsvingerBryneTV 2 Play
252023-10-01Søndag15:00:00MossHøddTV 2 Play
252023-10-01Søndag15:00:00ÅsaneRanheimTV 2 Play
262023-10-07Lørdag15:00:00HøddKristiansundTV 2 Sport 1
262023-10-07Lørdag15:00:00RaufossMjøndalenTV 2 Play
262023-10-07Lørdag15:00:00SkeidSandnes UlfTV 2 Play
262023-10-07Lørdag15:00:00SogndalMossTV 2 Play
262023-10-08Søndag15:00:00KFUM OsloBryneTV 2 Play
262023-10-08Søndag15:00:00RanheimJervTV 2 Play
262023-10-08Søndag15:00:00StartKongsvingerTV 2 Play
262023-10-08Søndag15:00:00ÅsaneFredrikstadTV 2 Play
272023-10-21Lørdag15:00:00HøddSogndalTV 2 Play
272023-10-21Lørdag15:00:00JervKongsvingerTV 2 Play
272023-10-21Lørdag15:00:00KristiansundÅsaneTV 2 Play
272023-10-21Lørdag15:00:00MjøndalenStartTV 2 Play
272023-10-21Lørdag15:00:00Sandnes UlfFredrikstadTV 2 Sport 1
272023-10-22Søndag15:00:00BryneSkeidTV 2 Play
272023-10-22Søndag15:00:00KFUM OsloRaufossTV 2 Play
272023-10-22Søndag15:00:00MossRanheimTV 2 Play
282023-10-28Lørdag15:00:00RanheimKristiansundTV 2 Sport 1
282023-10-28Lørdag15:00:00SkeidJervTV 2 Play
282023-10-28Lørdag15:00:00SogndalKFUM OsloTV 2 Play
282023-10-29Søndag15:00:00FredrikstadMjøndalenTV 2 Play
282023-10-29Søndag15:00:00KongsvingerSandnes UlfTV 2 Play
282023-10-29Søndag15:00:00RaufossHøddTV 2 Play
282023-10-29Søndag15:00:00StartBryneTV 2 Play
282023-10-29Søndag15:00:00ÅsaneMossTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00BryneSogndalTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00HøddStartTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00JervÅsaneTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00KFUM OsloSkeidTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00KristiansundRaufossTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00MjøndalenKongsvingerTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00MossFredrikstadTV 2 Play
292023-11-05Søndag15:00:00Sandnes UlfRanheimTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00FredrikstadJervTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00KongsvingerMossTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00RanheimHøddTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00RaufossBryneTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00SkeidKristiansundTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00SogndalMjøndalenTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00StartKFUM OsloTV 2 Play
302023-11-12Søndag14:30:00ÅsaneSandnes UlfTV 2 Play
Annonse: