Gå Sparebanken Norge-løypa – Få gratis inngang og du er med i trekningen av å donere 10.000 KR!

Totalt 30.000,- skal doneres til lag, foreninger eller en valgfri organisasjon av tre vinnere som fullfører Sparebanken Norge-løypa!

søndag spiller vi bortekamp mot Notodden kl. 16:00Idrettsparken KG – en viktig kamp, som alle andre!

Men nå retter vi blikket mot de to kommende hjemmekampene, der vi ønsker å skape ekte fotballstemning og mobilisere både supportere og A-lag mot sommeren:

🔥 31. mai: Jerv - Sandnes Ulf - Sparebanken Norge løypa
🔥 14. juni: Jerv - Eik Tønsberg - Folkets kamp
🔥 15. juni: Jervdagen – En festdag for alle Jerv-supportere!

31. mai: Sparebanken Norge løypa

I den anledning prøver vi et helt nytt konsept for våre supportere inn mot 31. mai kampen mot Sandnes Ulf, som spilles klokken 17:00. 

I samarbeid med Sparebanken Norge og Eiendomsmegler Norge har vi laget en løype i byen med fire poster som går fra Oddensenteret, igjennom gågata og opp til stadion. Her vil vi ha folk ute ved noen av postene for å engasjere og motivere- Vi vil publisere et kart nærmere dagen med detaljere hvor du finner postene. 

Hva skal vi gjøre?

Det er fire poster som er plassert ved bestemte butikker. Her er det to spørsmål pr. post som handler om FK Jerv, Sparebanken Norge og Eiendomsmegler Norge. 

- Dere kan sammen som gruppe, par eller alene bruke noen minutter på å tenke på hva svaret kan være. Drodle og skrive ned om ønsket. Svarene blir hengt opp ved inngangen til stadion.

- Det viktigste du må huske er: Ta bilde av deg selv og postene (Alle fire postene som er på veien). Går du med et helt fotballag ønsker vi at du tar bilde av hele gjengen med postene. Dette for at vi kan se at du/dere har gått hele runden. Bildene skal vises ved ankomst til stadion.

Vi ønsker gjerne også å få tilsendt bilde om dette lar seg gjøre, for å promotere på FK Jerv sine SoMe kanaler.

Hva kan man vinne?

Når du ankommer stadion, vis bildene for å løse ut en GRATIS BILLETT til kampen!

Samtidig kan du skrive deg inn i boken for å bli med i trekningen om å donere hele 10.000 kr til et valgfritt lag, organisasjon eller forening. Vinneren velger selv formålet, som vil si at man kan gi premien til et aldersbestemt lag- om man ønsker.

Men det stopper ikke der – det trekkes ikke bare én, men TRE vinnere, som hver får muligheten til å donere 10.000 kr.

💡 Flere sjanser til å vinne! Ta med familie, venner, laget eller foreningen – jo flere som deltar, desto større er sjansen for å vinne.

Og som en ekstra bonus, vinneren får også en egen premie i tillegg til donasjonen på 10.000 kr!

Klar til å bli med? Grip sjansen og gjør en forskjell! 🚀

Hvem kan delta?

Alle som ønsker! Studenter, familier, besteforeldre, lag, foreninger mm. Vi ønsker å fremme folkehelsen, inkludere og gjøre stas på deg/dere sammen med Sparebanken Norge og Eiendomsmegler Norge. Bli med!

Når kan man gå runden?

Løypen starter klokken 15:30 og kan gås frem til 16:50. Vi ønsker at alle som går løypen skal være på stadion innen 16:50 (10 minutter før kampstart). Men gjerne beregne litt ekstra tid da vi forhåpentligvis har mange andre som også skal gå. Så for å unngå kø setter vi pris på at dere er ute i god tid. 

Vi håper dette kan motivere familien, lag og foreninger til å delta på Sparebanken Norge runden. Start mobiliseringen allerede nå!

Annonse: