
Er du vår nye Utviklingssjef?
Utviklingssjef FK Jerv
Fotballklubben Jerv er i god utvikling, og vi jakter nå etter en spennende kandidat til stillingen som vår nye Utviklingssjef.
Vår utvikling både på topp og i utviklingsavdeling har vært god gjennom de siste årene, og vi jakter nå en person som kan være med på å ta oss ytterligere videre.
Hovedmål
Fungere som øverste leder i Jervs ungdomsavdeling. Hovedansvar for juniorgruppen og Jerv 2, samt overse strategi og tiltak i ungdomsavdelingen.
Om stillingen
Som et ledd av FK Jervs vekst de siste årene søker klubben ny utviklingssjef. Utviklingssjefen vil ha hovedansvar for klubbens juniorgruppe, og håndtere G-19 og Jerv 2 i kamp.
En stor del av stillingen vil gå ut på å legge fremtidige strategier både innad i klubben og ut til lokalklubbene. Utviklingssjefen vil ha ansvar for nye tiltak, og sørge for at den røde tråden
i klubben blir forsterket og videreutviklet. Dette i samarbeid med resten av utviklingsteamet.
Utviklingssjefen vil også være en brobygger inn mot lokale klubber i området. Samarbeid med lokale klubber er en viktig del av Jervs visjon og denne personen vil være en stor bidragsyter der.
Vi ønsker en som kan fylle en 100% stilling.
Kvalifikasjoner
Trenerutdannelse: Primært UEFA-A Lisens
Personen må være utviklingsorientert og ha et brennende ønske om å skape gode utviklingsmiljøer, i tillegg til å være dyktig på individuell oppfølging av enkeltspillere.
En slik stilling krever også at man er strukturert, hardtarbeidende og god til å både lede og behandle mennesker.
Søknadsfrist
I utgangspunktet ønsker klubben stillingen i gang fra 01.01.2017. Søknadsfristen settes dermed til 15.12.
Søknad med vedlegg sendes pr. e-mail til Jahn Holmgren: [email protected]