Kontaktinformasjon

Her er vår kontaktinformasjon

Fotballklubben Jerv

Levermyr Stadion
Levermyrveien 30
4878 Grimstad

Postadresse

Fotballklubben Jerv
Postboks 237
4878 Grimstad

E-post post@fkjerv.no

Daglig leder

Rune Jakobsen - 909 51 519 - rune@fkjerv.no

Salgs- og markedssjef

Trond Christoffersen - 922 22 401 - trond@fkjerv.no

Controller/økonomi

Christopher MacConnacher - 412 84 807 - chris@fkjerv.no

Administrasjon / Leder Fotballfritidsordning 

Ann Kristin M. Kristiansen - 984 22 249 - annkristin@fkjerv.no

Kontakter - Kamparrangement

Arrangementssjef

Carsten S. Jacobsen - 909 17 502 - carsten@fkjerv.no

Billetter

billett@fkjerv.no

Presseakkreditering

Christopher MacConnacher - 412 84 807 - chris@fkjerv.no


Kontakter - Sport

Utviklingssjef

Jørgen Ferstad - 466 22 035 - jorgen@fkjerv.no

Spillerutvikler

Erik Krokvik - 416 07 963 - erik@fkjerv.no


Spillerutvikler/FFO
Eirik Opdal - 473 85 042 - eirik@fkjerv.no

Materialforvalter 

Reidar Berg Vaule - 476 44 762 - reidar@fkjerv.no

Kontakter - Styret

FK Jervs hovedstyre 2018 er

Per Gunnar Topland - styreleder (gjenvalgt)
Petter Nordby - nestleder (ny)
Torbjørn Haugen - økonomiansvarlig (ny)
Bjørg E. Eide - styremedlem (ny)
Carsten Jakobsen - styremedlem (gjenvalgt)
Lars Erik Syse - styremedlem (gjenvalgt)
Eirik Berntsen - styremedlem/representant Seniorgruppa (ny)
Ted Lunden Håkedal - styremedlem/representant B/U (ny)

Annonse fra Obos-ligaen: