Kontaktinformasjon

Her er vår kontaktinformasjon

Fotballklubben Jerv

Levermyr Stadion
Levermyrveien 30
4878 Grimstad

E-post post@fkjerv.no
Tlf.: 41441921

Daglig leder / CEO

Trond Christoffersen - 922 22 401 - trond@fkjerv.no

Administrasjon / Leder Fotballfritidsordning 

Ann Kristin M. Kristiansen - 984 22 249annkristin@fkjerv.no

Prosjektkoordinator / Salg

Iman Mafi - 476 10 505 - iman@fkjerv.no

Ansvarlig Samfunn/Gatelag / Salg

Tommy Runar - 957 32 157 - tommy@fkjerv.no

Regnskap / Økonomi

Oddvin Salvesen - 918 84 740 - regnskap@fkjerv.no

 

Kontakter - Kamparrangement

Arrangementssjef

Carsten S. Jacobsen - 909 17 502 - carsten@fkjerv.no

Billetter

billett@fkjerv.no

Presseakkreditering

Trond Christoffersen - 922 22 401  - trond@fkjerv.no

Kontakter - Sport

Trener G19 / Jerv 2 / Utviklingsansvarlig

Erik Krokvik - 416 07 963 - erik@fkjerv.no


Trener G16 / FFO

Eirik Opdal - 473 85 042 - eirik@fkjerv.no
 

Materialforvalter / Lagleder A-lag/Jerv 2

Reidar Berg Vaule - 476 44 762 - reidar@fkjerv.no

 

Kontakter - Styret

FK Jervs hovedstyre 2019 er

Styreleder: Petter Nordby
Nestleder: Carsten Jacobsen
Økonomiansvarlig: Kine Wangerud (ny)
Styremedlem: Lars Erik Syse
Styremedlem: Torleif Kleppe (ny)
Styremedlem: Eirik Berntsen
Styremedlem: Bjørg Eide
Styremedlem: Ted Lunden Håkedal

 

Annonse fra Obos-ligaen: