Kontaktinformasjon

Her er vår kontaktinformasjon

Fotballklubben Jerv

Levermyr Stadion
Levermyrveien 30
4878 Grimstad

E-post post@fkjerv.no
Tlf.: 41441921

Daglig leder / CEO

Trond Christoffersen - 922 22 401 - trond@fkjerv.no

Administrasjon / Leder Fotballfritidsordning 

Ann Kristin M. Kristiansen - 984 22 249annkristin@fkjerv.no

Prosjektkoordinator / Salg

Iman Mafi - 476 10 505 - iman@fkjerv.no

Ansvarlig Samfunn/Gatelag / Salg

Tommy Runar - 957 32 157 - tommy@fkjerv.no

Regnskap / Økonomi

Oddvin Salvesen - 918 84 740 - regnskap@fkjerv.no

 

Kontakter - Kamparrangement

Arrangementssjef

Carsten S. Jacobsen - 909 17 502 - carsten@fkjerv.no

Billetter

billett@fkjerv.no

Presseakkreditering hjemmekamper Levermyr

Espen Haldorsen - 970 19 949  - Presse epost

Kontakter - Sport

Trener G19 / Jerv 2 / Utviklingsansvarlig

Erik Krokvik - 416 07 963 - erik@fkjerv.no


Trener G16 / FFO

Eirik Opdal - 473 85 042 - eirik@fkjerv.no
 

Materialforvalter / Lagleder A-lag/Jerv 2

Reidar Berg Vaule - 476 44 762 - reidar@fkjerv.no

 

Kontakter - Styret

Petter Nordby - styreleder (gjenvalgt)
Carsten Jacobsen - nestleder (gjenvalgt)
Torleif Kleppe - økonomiansvarlig (gjenvalgt, ny rolle)
Eirik Berntsen - repr. seniorgruppa (gjenvalgt)
Svein Roger Egge - repr. B/U (ny)
Bjørg Engeset Eide - styremedlem (gjenvalgt)
Lars Erik Syse - styremedlem (gjenvalgt)
Tore Fredvig Erichsen - styremedlem (ny)

Vara:
Terje Henriksen - vararepresentant (ny)
Christian Stridsklev - vararepresentant (ny)

 

Annonse fra Obos-ligaen: